Noortekonverents 2011 Hea eeskuju
Registreeri konverentsile!

Tere taas, hea koolinoor!

01 September 2011

Kirjutan Sulle järjekordset pöördumist keset kõige kuumemaid suvepäevi. Näen, kuidas noored inimesed neid naudivad ja vanad väldivad. Justkui oleks kesk suve Sinu ja sügisel nende õnneaeg. Viimati mõtled Sinagi nii, et antaks vaid võimalikult pikki suvesid ega piinataks läheneva kooliaastaga liig palju?

Hea sõber, selleks ju Lahe Koolipäev kunagi paljude aastate eest sündiski, et Sa kogeksid kesk kõige hallimaid novembripäevi midagi pööraselt vahvat, kasulikku ja innustavat. Et Sa mõistaksid, milline rõõm on elada Eestis, kus Sinu kõrval käivad oma eluteed väga vahvad, suure tahtejõu ja tegutsemisihaga inimesed, kes ei pea meie õhutusel ja teie nõudmisel kord aastas ühel päeval end täielikult Sulle pühendada ja osa oma energiast Sulle loovutada.

Tänavune Lahe Koolipäev peab tulema võimsam kui kõik eelmised! Meie väike meeskond on pingutanud juba läinud talvest saati, et mõelda välja kõige ägedamaid, imelikumaid ja pöörasemaid asju. See viimane sõna „pöörane“ hakkas meile sedavõrd meeldima, et püstitasimegi kava põhitelje just selle sõna vaimus. Mõtleme ja arutame, valame ennast välja, ehmatame, naerame, tõuseme kõrgustesse ja laulame koos oma unistustest, saame jõudu, et ajada selg sirgu, et näha ennast ja oma jõudu veelgi paremini ja astuda edasi huvitava homse poole. Teed sillutavad inimesed, keda tahaks lähemalt tunda igaüks: Laura Põldvere, Ago Anderson, Sepo Seeman, Aleksei Turovski, Raul Rebane, David Vseviov ja teised. Võid kindel olla, et mõne nime jätame Sulle hoopis üllatuseks!

Et sellest osa saada, on Sul vaid üks võimalus – õpi hästi ja soovi konverentsist osavõttu oma direktorilt! Olen kindel, et ta on mõistlik tegelane.

 

Kohtumiseni 3. novembril Lahedal Koolipäeval Pärnu kontserdimajas!

Märt Treier

programmijuht

 
 

Lahe Koolipäev toimub Pärnu kontserdimajas 3. novembril.

Tänavune konverents kutsub kõiki eneselt küsima: Kas olen küllalt pöörane?

Oma elu keerdkäikudest kõnelevad Raul Rebane, Ago Anderson, Sepo Seeman, Laura Põldvere  ja paljud teised.

Osalustasu on 29 € (+km). Hind sisaldab transporti, konverentsi materjale, kolme parajat kõhutäit ja palju muud.