Noortekonverents 2011 Hea eeskuju
Registreeri konverentsile!

Vaid nädal aega on veel võimalus esitada kandidaate Hea Eeskuju konkursile!

10 October 2011

Head sõbrad,

Tuletame meelde, et vaid nädal aega on Teil võimalik tunnustada oma noort sõpra 1300 euro suuruse stipendiumiga.

Oleme veendunud, et tunnete mõnd noort, kelle tegemised vääriksid üleriigilist esiletõstmist ning tunnustamist.

Juba järgemööda neljandat aastat otsime Hea Eeskuju stipendiumi laureaate. Hea Eeskuju konkursi kandidaate on aega esitada vaid 16. oktoobrini.

Taaskord on Teil võimalus kinkida oma noorele sõbrale stipendium 1300 € väärtuses. Stipendium on mõeldud võitjale õpingute alustamiseks ülikoolis, kõrgkoolis või täiendõppeks huvikoolides. Aga see ei ole veel kõik! 20 Hea Eeskuju lõppvooru pääsenule kingib Tallink Laheda Koolipäeva merel. Vaata enda ümber ringi. Märka erilist inimesi. Oska tõsta esile tema tegu! Haara kohe sulepea, sest Hea Eeskuju 2011 võitja esitaja sõidutab Evenor Suurbritanniasse.

Heaks Eeskujuks võib saada igaüks, kes on teinud teoks omapärase ja eeskujuliku teo, on vastutustundlik, hooliv ja õpib 7 - 12 klassis või kutsekeskkoolis. Kõiki esitatud lugusid hindab zürii Riigikogu esimehe ja konkursi patrooni Ene Ergma juhtimisel ning paljude noorteorganisatsioonide ning ühiskonnategelaste osavõtul. Oma õpilastest, partneritest ning lastest lugusid kirjutades on Teil võimalus kaasa aidata ühe erilise noore õpingute toetamises, sest konkursi võitjale on välja pandud “Hea Eeskuju” stipendium. Stipendium on mõeldud võitjale õpingute alustamiseks ülikoolis, kõrgkoolis või täiendõppeks huvikoolides.

“Hea Eeskuju” kandidaate saavad esitada kõik inimesed, kes usuvad, et kandidaadi teod vääriksid laiemat kõlapinda ja tunnustust. Nii sõbrad, õpetajad, direktorid, õed-vennad kui ka lapsevanemad.

Silmapaistvaid noori ning võitjat ja võiduloo kirjutajat tunnustab Ene Ergma koos üle Eesti kokku tulnud üle poole tuhande noorega konkursi auhinnagalal, mis leiab aset 3.novembril toimuval noortekonverentsil Lahe Koolipäev 2011 Pärnu Kontserdimajas.

Loo esitamiseks mine meie kodulehele www.noortekonverents.ee ja lae sealt alla taotlusvorm. Loo kirjutamine ei võta Teilt kindlasti rohkem aega kui tunnike, kuid tunnustus, mis Teie valla või linna noor saab, ei ole ei ajas ega rahas mõõdetav!

Aita meil tunnustada Eestimaa tublisid noori. Seda kingitust ei unusta Sinu noor sõber kunagi!


Lisainfo:

Merilin Piipuu

Hea Eeskuju tänusündmuse peakorraldaja

Telefon: 56 481 413

E-post: merilin@noortekonverents.ee

 
 

Lahe Koolipäev toimub Pärnu kontserdimajas 3. novembril.

Tänavune konverents kutsub kõiki eneselt küsima: Kas olen küllalt pöörane?

Oma elu keerdkäikudest kõnelevad Raul Rebane, Ago Anderson, Sepo Seeman, Laura Põldvere  ja paljud teised.

Osalustasu on 29 € (+km). Hind sisaldab transporti, konverentsi materjale, kolme parajat kõhutäit ja palju muud.