Noortekonverents 2011 Hea eeskuju
Registreeri konverentsile!

Kontakt

Konverentsi toob Teieni MTÜ Noortekonverentsid. Loe meist lähemalt siit.

Meie meeskonda võib nimetada heaks sõpruskonnaks, kus kõik teevad kõike. Seepärast soovitame Sul hoolega uurida alljärgnevaid kontakte. Kiiret vastust saame lubada vaid õige inimesega kontakteerudes.

 

Kõikide üldiste küsimustega võid julgelt pöörduda Marko poole

Marko Vene
Tel: +372 56 468 381
marko@noortekonverents.ee

Programmi puudutavate küsimuste osas oskab Sulle nõu anda Märt

Märt Treier
mart@treier.ee

Hea Eeskuju konkursi osas võta ühendust Meriliniga

Merilin Piipuu
Tel: +372 56 481 413
merilin@noortekonverents.ee


Kui Sinu küsimus on seotud busside, toitlustuse või sponsorlusega võta ühendust meie meeskonna vahvate liikmetega:

Kristo Peterson (turundus)
Tel:  50 30 220
kristo@noortekonverents.ee

Reelika Reimal (bussid, sponsorlus)
Tel: 53 943 785
reelika@noortekonverents.ee

Reili Rand (rongkäik, sponsorlus)
Tel: 56 479 773
reili@noortekonverents.ee

Susanne Tikkerbär (sponsorlus, toitlustus)
Tel: 58 134 739
susanne@noortekonverents.ee

Maris Pritson (sponsorlus) 
Tel: 55 663 355
maris@noortekonverents.ee

Sille Lukk (sponsorlus)
sille.lukk@gmail.com

Janell Lohvart (sponsorlus, programm)
Tel: 53 768 963
janell@noortekonverents.ee

 

Kui soovid vastust Sinu maakonda puudutavatele küsimustele, võta ühendust:

Marten Palu (Harjumaa, Põlvamaa)
Tel:  56 819 666
marten@noortekonverents.ee

Merilin Piipuu (Hiiumaa, Saaremaa, Läänemaa, Raplamaa, Järvamaa, Pärnumaa)
Tel: 56 481 413
merilin@noortekonverents.ee

Erkki Jaanhold (Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Tartumaa)
Tel: 56 578 861
erkki@noortekonverents.ee

Gerli Bendt (Jõgevamaa, Viljandimaa, Võrumaa, Valgamaa)
Tel: 56 485 912
gerli@noortekonverents.ee

 

Konverentsi aitab kujundada ja küljendada Tanel Eero

Konverentsi iseloomustavad joonistused pärinevad Anete Elkeni sulest.

 




 
 

Lahe Koolipäev toimub Pärnu kontserdimajas 3. novembril.

Tänavune konverents kutsub kõiki eneselt küsima: Kas olen küllalt pöörane?

Oma elu keerdkäikudest kõnelevad Raul Rebane, Ago Anderson, Sepo Seeman, Laura Põldvere  ja paljud teised.

Osalustasu on 29 € (+km). Hind sisaldab transporti, konverentsi materjale, kolme parajat kõhutäit ja palju muud.